Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem emelt érettségire...

Történelem emelt érettségire készülök és tanulótársat keresek. Mert úgy kicsit motiváltabb lennék, együtt könnyebb, tudunk egymásnak segíteni. Jogra készülök egyébként. Lenne valakinek kedve? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Májusban fogok érettségizni, tavaly érettségiztem egyébként, azóta fél évig egyetemista voltam, de szakot váltok, ezért kell az újraérettségizés.

2014. márc. 28. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
En is emeltre keszulok, irj ha gondolod.
2014. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is emelt szintűre készülök de jó lenne néha nekem is valakivel megvitatni az olyan kérdéseket, amiket annyira nem értek
2014. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is pont így voltam pár éve. :D Te milyen szakra jártál eddig? A jog nagyon jóóóóó, sok sikert! ;)
2014. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
látom már jelentkeztek páran, így én feleslegesnek érzem, de ha gondolod írhatsz, mert én is jogra megyek reményeim szerint és emeltezem. :)
2014. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok ezen, szívesen írok tapasztalatokat, ha gondolod, kérdezz bátran!
2014. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!