Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes tanítóképzőbe jelentke...

Érdemes tanítóképzőbe jelentkezni?

Figyelt kérdés
Vagy már Dunát lehet rekeszteni belőlük?Én nagyon szeretném ezt a szakmát,de megéri-e vajon?
2009. dec. 17. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én tanítónő vagyok... Szép szakma, de csak akkor, ha rendes osztályod van, márha lesz esélyed tanítani, mert sokszor csak napközisként tengődsz évekig.. Nem mintha az nem lenne jó, de szakmailag nem fejlődsz. Ezen kívül röhejes a fizetés. Iszonyat sok munka és nagy felelősség, de én szeretem csinálni. Kérdésedre válaszolva: sokan vagyunk, de kevesen csinálják szívvel-lélekkel. Csak akkor vágj bele, ha az anyagiak nem számítanak és tényleg vágysz rá! Közhely, de ez tényleg nem szakma, hanem hivatás. És nagyon sokat számít, milyen helyre, milyen gyerekek közé kerülsz!!!!
2009. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!