Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik még valami levelező...

Létezik még valami levelező tagozatos iskola, vagy olyan hely ahol az embernek van esélye befejeznie a tanulmányait?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és sajnos annak idején családi okok miatt abba kellett hagynom a gimnáziumot és dolgoznom kellett. 9. osztályom még megvan, de 10.-em már nincs. Sajnos ugye ilyen végzettséggel muszáj vagyok 3 műszakban dolgozni, gyakran még hétvégén is. Ezért arra gondoltam hogy levelező vagy valami hasonló tagozaton befejezném az iskolát, és leérettségiznék, de már azzal is előrébb lennék ha már 10 osztályom lenne mert rengeteg szakmától elesek így.

Esti gimnáziummal próbálkoztam, de nem tudtam megoldani minden kedden és csütörtökön a bejárást, és hiába tudtam az anyagot, nem engedtek vizsgázni.


2014. márc. 30. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Merrefele laksz?
2016. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Semper Studio-t nézted?
2016. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott állítólag van levelező tagozat
2016. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!