Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén ősszel szeretnék érettség...

Idén ősszel szeretnék érettségizni történelemből emelt szinten. Honnan tudok időpontokról, jelentkezési módokról, határidőkről, illetve a vizsgahelyről és időpontról tájékozódni majd?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, nem előrehozott érettségi lenne, hanem szintemelő.

2014. ápr. 7. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
oktatás.hu, felvi.hu, eduline.hu
2014. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket ismerem, de biztos, hogy ezek az oldalak időben értesítenek? Csak mert őszi érettségi... nem annyira "nagy szám", mint egy tavasz. Ősszel csak páran szoktak, főleg most, hogy előrehozottan alig lehet.
2014. ápr. 7. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én ismétlővizsgát akarok tenni. Azt hittem ősszel már nem is lehet. Nem találtam semmit róla.
2014. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közben ezt találtam: [link]
2014. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. ápr. 7. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Érettségi után mindent lehet ősszel is.

[link]

Nem fog értesíteni semmiről, de hivatalos és hiteles. Szept. 5. a jelentkezési határidő.

2014. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!