Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elmehet a második helyre is?

Elmehet a második helyre is?

Figyelt kérdés

Két hatosztályos van. Ha mind a két helyre felvettek, elmehetek oda is, amit másodjára írtam be? Vagy ha nem, van valami lehetőség, hogy mégis oda menjek?

(ha ez némi segítség, a debreceni kossuth és ady gimnáziumokról van szó)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 8. 14:07
 1/7 anonim válasza:
0%
igen
2014. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.Oda fogsz járni,ahova először felvettek a sorrendből.Ha neked ez az első,akkor az elsőbe.Márc.`7-18-án lehetett sorrendet változtatni..
2014. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A Kossuthot jelölted be elsőnek?

Akkor menj oda, az jó suli

2014. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg a Kossuthba amúgy sem olyan könnyű bejutni
2014. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, igazából ez a kérdés a barátnőmre vonatkozik, én csak az Ady-t írtam be és felvettek, csak ő azt másodiknak írta be, így fél, hogy nem mehet oda. :(
2014. ápr. 9. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Szia! Sajnos már nem módosíthatsz, ha az elsőbe felvesznek, a 2. iskola nem vesz figyelembe az osztályba sorolásnál. (Március 17-18-án vol lehetőségetek a sorrend változtatására, így utólag már nincs.) Egyetlen dolgot tehetsz: ha kiderül, hogy az első helyre felvettek, de mégis a másodikra mennél, azonnal fogod magad és a szüleiddel együtt bementek a 2. iskola igazgatójához és ha szerencséd van, fenntartott még pár helyet a később jelentkezőknek. Rögtön meg kell rohamozni, mert ezek az esetleges helyek gyorsan megtelnek ám!

- iskolatitkár -

2014. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen :)
2014. ápr. 9. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!