Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol emelt szintű érettségihe...

Angol emelt szintű érettségihez (okt-nov időszakban, nem most) felkészítő könyvek, internetes anyagok?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az oktatas.hu-ról az eddigieket 2005-től, szóval ilyen több ezer forintos próbaérettségis könyveket feleslegesnek tartok megvenni. Van felsőfokú nyelvvizsgához tematikus szótáram. Még valami segédanyag? Könyv? Internetes anyag? Nyelvtanhoz valami segédlet? Szóbeli érettségihez valami? Ti miből készültök/készültetek?

Előre is köszi!

(Tanárhoz nem akarok menni, nem most érettségizem, az már régebben megvolt, viszont pár éve megcsináltam az angol felsőfokú nyelvvizsgát, és most olyan szakon szeretnék tanulni, ahova elfogadják az angol emeltet, de ehhez fel kellene frissítenem a tudásom egyrészt, másrészt kifejezetten emelt érettségis feladatokat kellene gyakorolnom rá.)



2014. ápr. 13. 15:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egyéb angol nyelvkönyveim is vannak, szóval olyan anyagokat, könyveket keresek, amelyek kifejezetten az érettségire készítenek fel, annak is inkább a szóbeli részére. (Mint már írtam, a régi feladatsorokat letöltöttem hanganyaggal együtt.)
2014. ápr. 13. 15:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt van néhány link, ami segítségedre lehet:


1) Build your speaking skills - [link]

2) Speaking tips - [link]

3) Communication strategies - [link] /communication-strategies

4) Accuracy tips - [link] /accuracy

5) Fluency tips - [link] /fluency

6) Exam Speaking videos - [link] /typical-speaking-tasks

7) Listening & Speaking Practice - [link]

2014. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!