Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőrtiszt lennék, hogyan...

Rendőrtiszt lennék, hogyan működik az átképzés?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, jövőre diplomázom, de nem a szakmámban szeretnék elsősorban elhelyezkedni, hanem a rendőrségnél magasabb beosztásban. Hallottam róla, hogy nem megy most már simán az átképzés, hanem először társadalmi munkát (?) kell vállalni a rendőrségnél, és ha szerencséd van, akkor elküldenek egy átképzőre. Ez hogy működik? Aki mostanában csinált ilyet, az írja már le, hogyan működik.

2014. ápr. 13. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Diploma után miért nem mész el tisztire és akkor talán még tanulnál is vmit a rendőri szakmáról érdemben és nem csak a csillagot kapnád meg.
2014. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam erre is, csak nincs kedvem még legalább 3 évet utána munka nélkül tanulgatni, mert már el akartam kezdeni, de ha nincs más, akkor ez lesz:)
2014. ápr. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!