Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az Athéné...

Virágh Attila kérdése:

Mi a véleményetek az Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és üzletemberképző Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
OKJ-s grafikus képzés érdekel estin

2014. ápr. 15. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamiben talán jó, és tény, hogy jól felszerelt az iskola technikailag, de egyébként ne várj tőle sokat. A grafikus képzéssel meg akkor kapsz munkát, ha amúgy anélkül is kapnál.
2014. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ajjaj

azért köszönöm

2014. ápr. 15. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Én oda jártam grafikusnak, szerintem jó hely, nagyon jók a tanárok is. De tudtommal nincs esti grafikus képzés, bár lehet azóta változott.
2014. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most hirdettek, csak azt mondta az információs úriember, hogy nagyon ritkán jön össze a létszám, így az esti ritkán is indul
2014. ápr. 19. 00:44
 5/10 A kérdező kommentje:
amúgy sikerült elhelyezkedned?
2014. ápr. 19. 00:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel sajna eléggé rossz helyen lakom (nem Pesten) így nem tudtam, ezért most egyetemmel próbálkozom.
2014. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

értem, ezt sajnálattal hallom

köszönöm szépen a segítséget, és sok sikert kívánok a továbbiakhoz

2014. ápr. 19. 11:26
 8/10 anonim válasza:

Én is jártam oda, bár én lakberre. A művtörin össze voltunk vonva a grafikus osztályokkal, szóval magáról a szakról nem tudok mit írni, de nekünk a lakberendező kész katasztrófa volt, ott is hagytam fél év után! nem tanítottak semmit, a tanár elfelejtett (!) bejönni órára, de közben megvetettek velünk 5-6 ezer ft-os tustollakat és egyebeket, azért hogy EGYSZER SEM használjuk.. szóval ja.. az athénéról nekem az a személyes véleményem, hogy jól felszerelt, szép, patináns kis iskola, de az oktatás minősége szar.

de lehet, hogy a grafikus képzésük jobb, nem tudom. mindenesetre sok sikert!

2014. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Szép, jól felszerelt suli, de az oktatás minősége a béka poppolója alatt van. Nagyon megbántam, hogy oda jelentkeztem, fél év után ott is hagytam.

A tanároknak fogalmuk sincs, hogy miből lesz majd a záróvizsga, egyáltalán nem azt tanultuk, ami a vizsgán lesz (később egy másik suli honlapján megtaláltam a követelményeket). Én nagyot csalódtam, de lehet, hogy vannak szakok, amik jobban mennek, az enyém tavaly indult először...

2015. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi nektek

végül máshova mentem villszerre, de ahogy nézem az összes támogatott OKJs iskola ugyanolyan ótvar

hát ez Mo. nem vártam mást

2015. jan. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!