Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre érettségizek és fogalma...

Jövőre érettségizek és fogalmam sincs hova tovább?

Figyelt kérdés

Ha azt nézzük hogy reál vagy humán beállítottságú vagyok-e akkor inkább humán. Társadalomtudományi szakra jöttem de nem igazán szeretem a magyart meg a törit bár jó vagyok belőle de ha azt nézzük nem ez érdekel a jövővel kapcsolatba! A Reál tantárgyak egyáltalán nem mennek szóval ilyen irányba se szívesen mennék. Amit szeretek az informatika, angol és valamennyire a (matek) bár az utóbbiból nem vagyok a legjobb 3-as 4-es között!

A lényeg hogy nem tudok semmit a jövővel kapcsolatba és már nagyon fontos lenne eldöntenem!! Előre is köszönöm a segítségeket


2014. ápr. 19. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A matekra vagy feküdj rá,vagy hagyd a p.csába,mert 3-mas matekkal nem kéne tovább foglalkozni az érettségi után.:) Informatikus? Lány vagy?Tolmács?Fordító?Itt akarsz maradni,vagy külföld a cél?
2014. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emelten mit tanulsz?
2014. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Emelten infót tanulok, szeretnék itthon dolgozni nem nagyon vonz az hogy külföldön de ha itt nem jönne össze akkor persze én is kimennék főleg úgy hogy az angol se áll messze tőlem!
2014. ápr. 19. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor informatikus,ha már emelten tanulod.Vagy cégeknél is vannak ilyen emberek,akik infóval foglalkoznak.
2014. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!