Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves vagyok. Gyenge tanulmá...

17 éves vagyok. Gyenge tanulmányi átlaggal kilencedikes vagyok. (szakközép) szakácsnak tanulok Ezért szakmát szeretnék váltani. Pl: fociedző ügyvéd pszichologikus van ezekre a szakokra esélyem más suliban? (autó szerelőnek is tanultam)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 21:56
1 2
 1/12 Zolush válasza:
Figyelj, minden csakis RAJTAD áll. A te életed , ezért neked kell cselekedned. Ha te úgy érzed hogy szeretnél szakmát váltani és meg van hozzá a kellő akaratod , akkor vágj bele tanulj sokat és sok sok tanulás , szorgalom meghozza majd a kívánt eredményt. Én pincér vagyok és orvos szeretnék lenni. Már elkezdtem tenni az ügy érdekében te is tégy úgy. Sok sikert.
2014. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

sok sikert neked is :)

de az én helyzetem keményebb az autó szerelőt azért hagytam ott mert : pánikrohamok epilepszia mániákus depresszió stb

és ahogy meg figyeltem ilyen tanulmányi átlaggal és még plusz ahonnan jövök nem sok esélyem van :/

(főleg Miskolcon)

2014. ápr. 19. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
En is 17 eves vagyok es 12.-es. Az ugyvedet szerintem felejtsd el, ahhoz marha sokat kell tanulni, es egyetemre menni...
2014. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyen helyesírással,inkább maradj a szakácsnál.
2014. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az utolsónak mielőtt bele kötsz az írásomba tud meg miért ilyen hibás

(senkit sem ítélek el még meg nem ismerem)

ezt neked is ajánlom :)

2014. ápr. 19. 23:31
 6/12 A kérdező kommentje:

tanulás az nem gond :)

csak nincs lehetőség :/

bár merre mennék ki röhögnének az eredményeimmel :/

2014. ápr. 19. 23:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Csodálkozol?
2014. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem csodálkozom

az én hibám 70%-ban

én akartam hogy jók legyenek az eredményeim

de nem lehetett bizonyos el nyomások miatt

de mid1 nem azt kértem hogy negatívumokat írjatok hanem hogy merre tudom megpróbálni

légy szíves segítsetek....! :/

2014. ápr. 20. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Szakközépből is lehet menni egyetemre/fősikolára,az a lényeg ,hogy tanulj. A 9.-es és 10.-es eredmény nem számít,ha mész felsőoktatásba. Ha jogásznak akarsz menni minimum egy tárgyból emelten kell érettségizni,emelett nem árt ha van zsozsó is,mert államira irtó magas a ponthatár. Ha pszichológus, akkor két tárgyból kell emeltezni,de ott fizetősre és állami szakra is magas a ponthatár.

Amúgy 9. osztályba,nem 14-15 évesek járnak ? Mintha kicsit túlkoros lennél :D

2014. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fociedző lehetsz. Arra akár ott egy OKJ-s sportszervező kurzus... De a többi, nos, sok sikert. Szakács viszont semmiképp se legyél. Mondom ezt szakácsként. A te... Amiket leírtál, nem való neked napi 14-16 órában egy zárt helységben, dögmelegben, pörgésben, éles tárgyak között. Kikészítene. És a vendéglátósok is élve felfalnának. És ezt minden jóindulattal írom neked. Belém csak ennyi szorult. :D
2014. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!