Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem belinkelni...

Tudnátok nekem belinkelni vagy mondani olyan iskolákat ahová felvételi nélkül 3,5 feletti átlaggal felvesznek? Olyan iskolákat linkeljetek vagy mondjatok ami érettségit ad!

Figyelt kérdés
Tovább tanulás elött állok lassan, Most fejezem be a 7. osztályt! Tudnátok mondani vagy linkelni iskolákat? Nem vagyok a világ legjobb tanulója.. 3,5 felett szoktam teljesíteni! Olyan iskolákra van szükségem ami érettségit ad! Ha tudtok segíteni azt nagyon megköszönném... :)

#továbbtanulás #érettségi #5 feletti átlag
2014. ápr. 22. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

És mégis hol? Budapesten?

Gimnáziumban és szakközépben általában van felvételi. Csak jegyeket a szakmunkásokban néznek.

2014. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pesten!
2014. ápr. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!