Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Ez egy örökös és egyben rettentően rémísztő kérdés, ugyanis jövőre megírom azt a bizonyos, nagybetűs felvételit és jelenleg halványhupililia gőzöm nincs mit kéne kezdenem az életemmel. Mert imdok írni, olvasni és inkább a humán tárgyak irányába hajlok és különös érdeklődéssel vagyok a földrajz és a történelem iránt, valamint a rajz is közbejátszik. És az angolt is fontosnak tartom az életemben. SZóval próbáltam összefoglalni és a segítségeteket szeretném kérni, hogy ti melyik irányba mennétek vagy melyiket tartjátok leghasznosabbnak.

És elnézést a hosszú szövegért, csak próbáltam élvezhetővé tenni ezt a pár percet, amit rám pazaroltál. :)



2014. ápr. 23. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Általánosból középiskolába vagy középiskolából egyetemre esetleg főiskolára? Bocs ezt muszáj tudni, s szerintem nem derül ki a szövegből...
2014. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általánosból gimnáziumba :)
2014. ápr. 23. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Középiskola? Arra azt kell mondjam szinte mindegy, csak viszonylag erős suli legyen és akkor még bármi lehet belőled.
2014. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Háát, esetleg mehetnél olyan gimnáziumba, ahol emelt szinten tanulod a törit, vagy a föcit vagy az angolt...

én -személy szerint- a legutóbbinak látom a legtöbb értelmét. E esetben eltudom képzelni, hogy a gimi után tanárképzőre mész...

de

Szerintem ujságíró is lehetnél, főleg hogyha valamilyen történelem vagy földrajz témájú ujságot írnál /esetleg angol nyelven/ azt még lehet élveznéd is...

de

lehetnél valami környezetvédő is.. a foglalkozás nevét nem tudom pontosan, bocsi


Engyenlőre ennyi jutott eszembe...

ne feled ezek csak ötletek!

Neked kell majd eldöntened, mindenki más csak tanácsot tud adni...

2014. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ~

Tanítóképzőbe anyukám után biztos nem megyek, de vicces, hogy felhoztad xD

És nekem mindenki ezeket a munkákat ajánlotta, szóval köszönöm a választ mégegyszer~

2014. ápr. 23. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!