Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általános iskolai tanár...

Általános iskolai tanár szeretnék lenni! Szerintetek milyen szakokat válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretem a történelmet és a magyart, de a matek is megy. A nyelvvekkel sincs nagy probléma, egyedül tesi tanár nem szeretnék lenni, illetve az infóhoz sem érzek nagy kedvet. Mely tantárgyak lennének azok, amelyekkel hamar el tudnék helyezkedni?

Előre is köszi!

(Boldog karácsonyt Mindenkinek!) :)


2009. dec. 25. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tanító szeretnék lenni :) elsőtől negyedik osztályig... ott még választani sem kell, csak mindenhez konyítani valamit:)
2009. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem magyar-történelem szakos legyél, ha azt szereted a legjobban. Egyébként természettudományos tanárokból van nagyon kevés, de ha nem érdekel téged, nem szabad eröltetni. :)


Neked is boldog karácsonyt kívánok!

2009. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Bár az általános iskolai kémiaanyagot szerettem, szóval az talán lehetséges. :)

2009. dec. 25. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a matek legyen az egyik választásod mindenképpen. Ugyanis a tanári fizetés nem a legmagasabb, de ha kiegészíted azaz otthoni pluszórákból kapott pénzzel, egész szépen meg lehet élni. Ugyanis sajna nagyon sokan vannak olyanok, akiknek vajmi kevés érzékük van a matekhoz (pl. én), és elkél a segítség. Magyarból, meg töriből hát.. nem hallottam, h vki különtanárhoz járna ezekből a tárgyakból. De pl. a matek mellé választhatod minornak akármelyiket.
2009. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sok ismerősöm van, aki történelemből különórákra jár, igaz érettségi előtt.

Lehetnél akkor matek-kémia szakos. Vagy valamilyen nyelvtanár? Csak ne angol, mert abból rengeteg van...

2009. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam. Szívesen tanítanék valami latin nyelvet, bár nem tudom, hogy lenne olyan ált. iskola, ahol ilyet keresnek.
2009. dec. 29. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!