Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus vagy DE gazdasági és...

Corvinus vagy DE gazdasági és vidékfejlesztési agrárménöki?

Figyelt kérdés
Szerintetek a Corvinuson vagy a Debreceni egyetemen jobb az oktatás? Hol éri meg jobban ezt tanulni?

2014. máj. 7. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Corvinuson, sokkal jobban megbecsülik, azt aki ott végzett, jobbak az elhelyezkedési esélyek. A jobb oktatás alatt nem tudom pontosan mit értesz, nehézségi szintre kb ugyanott vannak, a gyakorlatias oktatás terén sincs nagy különbség.
2014. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Corvinusra voksolok én is! Habár a SZIE sem lett volna, rossz döntés. De a Corvinus mindenképpen > DE. és versenyképesebb diplomát nyújt.
2014. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a SZIE, a Corvinus ebben nem jó és a DE sem igazán.
2014. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeged nekem sajnos nagyon-nagyon messze van és senkit nem ismerek onnan, de azért köszönöm a segítséget :)
2014. júl. 3. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:
A SZIE Gödöllőn van.
2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy a vidékfejlesztés - mire végzel - akkorára Debrecenbe költözik!

Ez esetben mindenképp Debrecen! Ez nagy lehetőség lenne számodra, élj vele!

2014. júl. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A vidékfejlesztés kisebb létszámú helyeken megszűnhet. Debrecenben nem fog (gondolom) mivel oda mennek a legtöbben. Elképzelhető, hogy a BCE (is) lesz a kieső, mivel egyáltalán nem illik a "profiljàhoz".
2014. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elnézést össze kevertem az SZTE-vel.

Mèg annyi lenne a kérdésem hog szerintetek mennyire nehéz a matek?

2014. júl. 5. 13:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezen a szakon nem különösebben nehéz a matek sehol.
2014. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És mennyire nehéz vele elhelyezkedni?
2014. júl. 5. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!