Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani okj-s Pr...

Tudnátok ajánlani okj-s Pr tanfolyamot?

Figyelt kérdés

nagyon szerettem volna pr-t tanulni de be kellett látnom h egyetemen valami mást kellene tanulni. ezért arra gondoltam h az egyetem mellett elvégzek egy okj-s tanfolyamot. csak azt nem tudom h h kezdjem. a neten keresgéltem és rengeteg lehetőség van. esetleg van aki már elvégzett ilyen okj-s képzést és tudna nekem segíteni a témában? pl. melyiket a legjobb? mennyire tanulós? a képzés hossza?

és meg az lenne a kérdésem h ha nekem pl ha ezzel próbálnék majd munkát találni sok hátrányom lesz a diplomásokkal szemben? vagy ha esetleg jobbnak bizonyulok akkor ugyan akkora az esélyem?

előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. máj. 10. 09:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!