Kent04 kérdése:

245 ponttal mennyire van esélyem bekerülni felsőoktatási szakképzésre?

Figyelt kérdés
Tudom baromi kevés, de sajnos Olyan dolgok jöttek amik teljesen ellehetetlenítették a tanulást. Most sokkal többen jelentkeztek, így esélyem nulla ugye?
2014. máj. 13. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

a tavalyi 240-ről 260ra vitték fel a minimum ponthatárt tehát ezalatt nem lesz egyetlen szak sem, tökm1 mennyien jelentkeztek rá.


Javaslom jövőre ha lecsitultak a dolgaid csinálj újra 2 olyan érettségit ami felvételi tárgy. Én pl a törit csinálom idén emelten a pontok miatt, meg ha csinálsz egy nyelvvizsgát (nemtudom mennyire vagy jó nyelvből) az is 28 pont.

2014. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
245 ponttal nem vagy egyetemre valo. Az ilyeneknek semmi keresnivalojuk egyetemen. Az nem butáknak való képzés.
2014. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Felsőoktatási szakképzésre idén még 220 pont a minimum. Szóval az esély éppen meg van, de ha népszerű a szak, akkor nem sok. De lehet jobban is jársz, ha nem vesznek fel. Inkább érettségizz újra, és jelentkezz egy rendes alapképzésre.
2014. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj... felsőoktatási szakképzés.. elnéztem.. oda valóban 220 a ponthatár. én nem a szakképzésre gondoltam bocs.
2014. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felsőoktatási szakképzésre mennék. Az anyagiak miatt nem lenne könnyű újraérettségizni. Mindegy köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 13. 19:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként szociális munkára jelentkeztem. De sajnos kétszer annyian jelentkeztek mint tavaly.
2014. máj. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!