Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiai szakra kell a...

Pszichológiai szakra kell a biosz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tovább tanulással kisebb problémába kerültem. a Felvi.hu-n a Pszichológiai szak felvételi követelményeinél, az áll hogy kettőt kell választani: biológia v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv(8) (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni) Tehát a biosz mint egy opció merül fel az oldalon, ezzel ellentétben az osztályfőnökön azt mondja hogy kötelező a biosz. Most kerültem olyan helyzetbe hogy kinek higgyek? : )



2014. máj. 13. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A felvi.hu a hivatalos oldal. Nem kötelező a biosz, csak javasolt. Osztályfőnököd ehhez nem ért.
2014. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező.
2014. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azért tanuld meg, mert ha bejutottál, akkor kőkeményen szükséged lesz rá a túléléshez! Igaz, hogy nem az egészre.
2014. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
elsőéves vagyok, tanúsítom hogy nem kell :)
2014. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is odajárok,nemkell,de majd anat kemény lesz..:D
2014. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de szükséged lesz rá. Ha megy, és jó az oktatás a suliban, akkor menj belőle emeltre, nagy előnyöd lesz belőle. Ha nem szeretnél, akkor is készülj, hogy lesz bőven anatómia, neurológia, genetika stb., és ha nincsenek meg hozzá az alap bioszos ismeretek, akkor elég sok energiát kell majd belefektetned :)
2014. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szükséges , mivel első évben tanulunk neuropszichológiát és genetikát.
2014. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!