Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges ez az átiratkozás...

Lehetséges ez az átiratkozás a mai törvények szerint?

Figyelt kérdés
Szóval szakács vagyok 10. osztályos, de nagyon nem szeretem. Az volt a tervem, hogy elvégzem még ezt az 1 évet és utánna mindenképp tovább tanulok.Viszont én nem hiszme, hogy képes vagyok rá arra, hogy elvégezzem. Szeretnék most át iratkozni minnél elöbb vagy legalább év elejétől. Ugye különbözetit kellene tennem, HA elvégzem . És, ha nem végzem el mi a helyzet? nagyon nem szeretem.rühellem. utálom.úgy érzem képtelen agyok elvégezni . A kinnti gyakorlat teszi és nem a hely mert ez már a 3. éttermem annak reményében váltottam, hogy hátha máshol jobb lesz. És nem azért mert tanuló munkát végeztem.Nem bírom. :( Mondjátok valahogy meglehet oldani!!!!!

2014. máj. 15. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A kiválasztott iskola igazgatójával kell beszélni, ő dönti el, hogy átvesz-e és milyen feltételekkel.
2014. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!