Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS! Matek fakt mellé...

FONTOS! Matek fakt mellé milyen faktot válasszak? (Holnap a határidő leadni a jelentkezési lapot. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek nekem! Matek német fakultacióra akartam menni. Úgy gondolom ebből jó vagyok. Azonban olvasgattam az oldalon és majdnem mindenki a mérnöknek való tanulást ajanlja és úgy gondolják a nyelvre nem igazán van szükség ha csak nem tanár vagy tolmács akarok lenni (esetemben ez kizárt). Gondoltam a turizmus-vendéglátásra de úgy hallottam nagy a túljelentkezés.. és nem lehet annyira jól elhelyezkedni vele. Én pedig mindenféleképpen államilag tamogatottra szeretnék menni. Ha nem német akkor mi? Nem kedvelem a törit földrajzot fizikát. Biológia kémia viszont szóba jöhet de nem akarok orvos lenni. Teljesen összekavarodtam! :( Aki tud valami kis segítséget is nyújtani nekem annak nagyon köszönöm!
2014. máj. 15. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelv mindig fontos,bármilyen szakmát választasz. A matek mellé pedig attól függően kell faktot választani, hogy mit szeretnél csinálni, ha mérnök, akkor annak a mérnöki irányultságú tárgyat kell választani. Például, ha biomérnök akkor kémiát vagy biológiát. Vagy ha építész vagy gépészmérnök akkor fizikát. De ha a gazdaság vagy a turizmus érdekel akkor a törit vagy idegennyelvet érdemes választani. Fontos, hogy olyan szakmát válassz, amiben el tudod magad képzelni 20-30 év múlva is.
2014. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. máj. 15. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Hármat nem lehet nálatok választani?

Mert akkor tudnád pl. a bioszt is meg a másik kettő mellé

2014. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak kettőt, de szerintem elég is. Nem hiszem, hogy a 3 faktot bírnám. Köszönöm valaszodat!

Végül a matek-kemia faktnál maradtam..kémia sokmindenhez kell és később el tudom még dönteni mely szak felé iranyuljak.

2014. máj. 16. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!