Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-TÓK csecsemő és kisgyerme...

ELTE-TÓK csecsemő és kisgyermeknevelői szak alkalmassági vizsgájáról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ,hogy nekünk csak motivációs beszélgetés lesz. Az érdekelne ,hogy kb milyen kérdésekre lehet számítani ?(azon kívül ,hogy miért akarok ide járni )Mennyire szigorúak ,illetve mennyire kell kiöltözni ?
2014. máj. 16. 13:54
 1/3 anonim válasza:

Hát illik kiöltözni, megadni a tiszteletet neki. Én is odamegyek, csak az óvodapedagógus szakra.

Ha még sem elvárás az "ünneplő", akkor is jó néven veszik, hogy csinos vagy.

Sok szerencsét:)!

2014. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

OFF:

Én jelentkeztem kisgyermeknevelőre és óvónéninek is. A problémám az, hogy még mindig nem kaptam behívó levelet az alkalmassági vizsgára. Ti mikor kaptátok meg? Mi lehet az oka, hogy még nem küldték ki?

Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

2014. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem pont ma jött meg ,de én is aggódtam emiatt.. Ajánlott levélbe küldték ,szóval ha nem kaptad még meg ,akkor lehet azért ,mert senki se volt otthon, aki átvehette volna... De ha a hét végéig se érkezik meg ,akkor érdemes bemenni / ill. betelefonálni az egyetemre .
2014. máj. 20. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!