Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Turizmus-vendéglátás[turizmus]...

Turizmus-vendéglátás[turizmus] 2 éves szak elvégzése után hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Most érettségizek és úgy érzem nem sikerültek túl jól az írásbelik,így diplomás képzésre kb esélytelen ,hogy felvegyenek.4 helyet jelöltem be,2 diplomás és 2 felsőfokú szakképzést (2 éves).3. helyen szerepel a turizmus-vendéglátás[turizmus] szaka,így arra szerintem felvesznek,mert oda a 2 legjobban sikerült érettségi tantárgyat tudom vinni.Nagyon parázok már és nagyon bánt,hogy így elszúrtam.
2014. máj. 17. 15:25
 1/2 A kérdező kommentje:
egyáltalán van értelme elvégezni?Kb mennyi idő alatt találnék munkát?
2014. máj. 17. 15:26
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs értelme, attól munkanélküli maradsz ha elvégzed..bejelölni is kár volt, aki ismerősöm elvégezte (régi felsőfokú szakképzésben persze még idegenforgalmi szakmenedzser stb képzéseket) egy sem tudott vele elhelyezkedni..mindenki továbbtanult mert semmire se mentek vele
2014. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!