Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi a tandíja egy fodrász-t...

Mennyi a tandíja egy fodrász-tanfolyamnak (felnőtt képzés)?

Figyelt kérdés
Milyen eszközöket kell megvennem, és mi az, amit biztosítani szoktak? Délutános tanfolyamok is vannak? Vagy olyanok, ahová nem kell minden nap bemenni? Kismama vagyok, ezért nem tudok minden nap bejárni. Pécs környékén hol van erre lehetőség? (ha nem kell minden nap ott lenni, csak egy-két hetente, akkor nem baj, ha nem Pécs)
2007. okt. 16. 12:28
 1/1 anonim válasza:
100%

Ezt találtam a neten Neked a [link] oldalon. A jelentkezésről az oldalon olvashatsz bővebben. Ez csak egy támpont, lehet, hogy van olcsóbb/drágább is. Lakóhelyedhez közelit kellene választani szerintem. Remélem, segítettem...


Az alábbi fodrász képzési formák közül választhat:



1./ Fodrász képzés (3 éves iskolarendszeren belüli)

Képzési forma: az elméleti és a gyakorlati képzést az iskola szervezi

Költségek:

I. tanév: Regisztráció: 20.000.- Ft, beiratkozáskor: 40.000.- Ft (2007 június), továbbiakban (2007 szeptemberétől) részletfizetés 10 x 10.000.- Ft

II. és III. tanév költségeiről 2008 és 2009 február hónapban adunk tájékoztatást

Jelentkezés feltétele: érettségi, 18-22 év közötti életkor, egészségügyi alkalmasság



2./ Fodrász képzés (3 éves iskolarendszeren belüli)

Képzési forma: az elméleti képzést az iskola szervezi. A gyakorlati képzés helyéről a jelentkezőnek kell gondoskodnia, az iskola együttműködési megállapodást köt az őt fogadó mesterrel.

Költségek:

I. tanév: Regisztráció: 20.000.- Ft

II. és III. tanév költségeiről 2008 és 2009 február hónapban adunk tájékoztatást

Jelentkezés feltétele: érettségi, 18-22 év közötti életkor, egészségügyi alkalmasság



3./ Fodrász tanfolyami képzés (14 hónap, iskolarendszeren kívüli)

Képzési forma: az elméleti képzést az iskola szervezi. A gyakorlati képzés helyéről a jelentkezőnek kell gondoskodnia, az iskola együttműködési megállapodást köt az őt fogadó mesterrel.

Költségek:

Regisztráció: 20.000.- Ft, beiratkozáskor: 40.000.- Ft (2007 június), továbbiakban (2007 szeptemberétől) részletfizetés 10 x 10.000.- Ft

Jelentkezés feltétele: 10. évfolyam sikeres elvégzése és betöltött 18. életév, egészségügyi alkalmasság


* * *

2007. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!