Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a matek-infó szak?

Mennyire nehéz a matek-infó szak?

Figyelt kérdés
Közgazdász szeretnék lenni de sajnos egy gyenge szakközépbe indul gazdasági osztály.Hallottam,hogy az egyetemen elég kemény a matek ezért gondoltam úgy,hogy a matekra kellene ráállnom középiskolába ezért gondoltam a matek-infó szakon elég keményen tanítják a matekot.Csak nem tudom,hogy mennyire lehet baj,hogyha általánosba nem tanítottak semmit infóból. A matekhoz nem vagyok hülye szerintem azzal nem lesz gond.Az infótól félek,mert nem nagyon értek hozzá,gyorsan tudok gépelni meg minden de nem tudom,hogy mennyire lehet kemény az infó,hogyha nem tanultunk általánosba semmit infóból.

2014. máj. 23. 19:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!