Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Hajdu...

Mi a véleményetek a Hajdu Sándor-féle középiskolás matematikakönyvekről (Műszaki kiadó)?

Figyelt kérdés
Jövőre emelt szintű érettségit szeretnék tenni matematikából és olvastam, hogy ez a könyv emelt szintű tantervhez készült. Van aki tanult/tanított belőle? Kell hozzá feladatgyűjtemény? Esetleg van másik könyv, ami jobb az emet szintű érettségire?

#matematika #Hajdu-könyvek
2014. máj. 25. 17:59
 1/4 anonim válasza:
9.-es vagyok, ilyen matekkönyvünk van. Keveset tanulunk belőle. Inkább a Gerőcs László matek gyakorlójából oldunk feladatokat. És házi is ebből szokott lenni. Szerintem nem rossz könyv, csak a szerző törekedett a szakmaiságra és én csak konyhanyelven értek. De ha emeltszintűzni fogsz vagy akarsz azt hiszem neked menni fog. Amúgy sok emeltes feladat is van benne meg kiegészítő tananyagok.
2014. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! A Gerőcs László-féle matematikagyakorló az pontosan melyik? A Nemzetisre gondolsz, a 3 kötetesre? Illetve azt elfelejtettem írni, hogy a régebbi Hajdu sorozatra gondolok, mert van egy újabb a Gondolkodni Jó! könyv, te melyikből tanulod a matekot?

Itt egy link, amelyik könyvre gondoltam: [link]

2014. máj. 25. 18:59
 3/4 anonim válasza:
Nem ez az. Bocs.,:/
2014. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és a gyakorló első kötete sárga, a második meg kék.
2014. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!