Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fél év Angliában és utána fél...

Panna Cotta kérdése:

Fél év Angliában és utána fél év Spanyolroszágban vagy 1 év USA?

Figyelt kérdés
Szeretnék jól megtanulni spanyolul és még folyékonyabbá tenni az angolomat. Két lehetőségem van, hogy vagy fél évet eltöltök Angliában és utána fél évet Spanyolországban vagy pedig egy évet Aa Pairként az USA-ban ( nem az a " olyan cuki, hogy belehalok" típus vagyok, mikor meglátok egy gyereket ). Szerintetek?

2014. máj. 26. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Angliában és Spanyolországban is au-pair lennél? Vagy ott más munka lenne?

Ha a spanyol is fontos, akkor az első variáció.

Egyébként meg USA. Persze az is számít, hogy melyik része.

Én voltam Angliában, Spanyolországban és USA-ban is, igaz csak néhány hetet. De Anglia annyira nem tetszett, hogy el tudtam volna ott képzelni az életet.

2014. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott nem Au Pair. Angliában én is voltam és nekem is tetszik, csak annyi, hogy ugye ott tudok legálisan normál munkákat vállalni. Voltam tavaly nyáron kint au pair, de nagyon kihasználtak, egyáltalán nem tetszett. Tudom, hogy az amerikai mentalitás merőben más, de kicsit félek ezzel az au pairkedéssel. Neked van tapasztalatod benne?
2014. máj. 26. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen tapasztalatom nincs, én turistaként voltam, vagy munkaügyben ezeken a helyeken.

Szerintem ha van lehetőséged USA-ban dolgozni és olyan városban lennél, ami érdekel is, akkor érdemes oda menni. Nagyon nagy élmény lenne. Persze csak akkor szabad belevágni, ha biztos helyed van, megbízható forrásból. Spanyolországba és Angliába még bármikor elmehetsz.

2014. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!