Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan ága a gépészmérnökne...

Van olyan ága a gépészmérnöknek ami az autókkal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gépben nagyon az ilyenekben, ezért teszem fel a kérdést. Engem az autók maguk érdekelnek, a "hardveres" részük, viselkedésük, működésük. Mi erre a legmegfelelőbb szak? Az autószerelőn kívül...

2014. máj. 31. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A Te szakod akkor nem a gépészmérnök, hanem a járműmérnök.
2014. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mit is csinál egy járműmérnök pontosan?
2014. máj. 31. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan? Nem lehet meghatározni, ahogy gépészmérnöknél sem. Rengeteg szakirány van.
2014. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag bármelyik gépészmérnök foglalkozhat autókkal is. csak az aktuális feladatkörtől függ, hogy éppen mit csinálsz. lehetsz valamilyen alkatrészének a fejlesztője, tervezője, lehet minőségellenőr, lean mérnök, de lehet h csak magával a gyártással foglalkozol.
2014. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van járműmérnök szak a BME-n pl. és még nem tudom hol. Vagy van a gépészmérnöki szakon belül járműtechnika szakirány, pl. az Óbudain, és még nem tudom hol.
2014. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gépészmérnöki végzettséggel jobban járnál, szélesebb körű tudásra teszel szert és könnyebb elhelyezkedni vele.
2014. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez úgy működik, hogy megtanulod az alapokat az oskolában, majd a gyakorlatba tanulsz és bővíted a tudásodat egy területen.
2014. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!