Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira jelentkezők! Hány...

Orvosira jelentkezők! Hány pontra számítotok körülbelül?

Figyelt kérdés
Egyetemet is írjatok légyszi, ahova jelentkeztek.:)

2014. jún. 1. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Számolom hogy hány ilyen kérdés érkezik még a ponthatárok közzétételéig =) Én egyébként SE-FOK-ra jelentkeztem és szinte biztos hogy emelkedni fog a tavalyi 422-es ponthatár. Remélem 5-nél nem többel. Én kb. 425-430 közé lőném az idei ponthatárt.
2014. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam:) de a kérdés az lett volna h nektek hány pontotok lesz? :) akik jelentkeztek, de nagyon köszönöm a választ. különben én is oda készülök. 435 pontom van.
2014. jún. 1. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ja bocsi akkor. Nekem is valahol 430-435 között lesz szerintem a pontom.
2014. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gratulálok..amúgy nem baj én fogalmaztam meg hülyén kicsit a kérdést.
2014. jún. 1. 19:07
 5/5 anonim válasza:
100%
Sote fok, most 442 pontom van, remélem a szóbelikkel nem húzom le.
2014. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!