Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakképzéssel lehet...

Milyen szakképzéssel lehet legjobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Most végeztem a gimnáziumba,de a jelentkezésem egyetemre nem adtam be..(utólag megbántam,de nem tehettem mást,anyagiakat is figyelembe kellett vegyük és nem tudtuk volna finanszírozni..de ez más téma)

Így szakképzésre kell menjek(OKJ-s),melyik az amivel ellehet könnyen majd helyezkedni?Nem a fizikai munkák érdekelnek,(szakács,villanyszerelő stb.) hanem a szellemi munkák.

Olyan kéne amivel kapok munkát,és tudom legalább az utazást finanszírozni az egyetemhez 2 év múlva.. mivel nem akarom elvesztegetni a "tehetségem".. s 420 pontot tudnék felmutatni felvételinél..(nyelvvizsga nélkül..mert persze arra se telt..)s nem hiszem hogy közmunkás akarnék lenni csak azért mert szegény a családom :)



2014. jún. 5. 09:36
 1/1 anonim válasza:
Én söröző-lottózóban dogozom. Ha pultos nem is akarsz lenni (mert az fizikai munka), de egy lottózóba elmehetsz, annál egyszerűbb meló nincs. A tanfolyam asszem 100ezer körül van, azért nem tudom pontosan, mert nekem a munáltatóm fizette ki. Keresgélj, hátha találsz valamit.
2014. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!