Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizioterápiás szakasszisztens...

Fizioterápiás szakasszisztens képzés okj-vel ami nem fizetős?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy csak én nem találok Budapesten nem fizetős fizioterápiás szakasszisztens képzést? Első okj-m lenne így nem hiszem, hogy kéne fizetni de annyi helyről hallom, hogy első és mégis fizetni kell..valakinek valami tipp, ötlet, tapasztalat? akármi.

2014. jún. 5. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is néztem ezt a szakmát de én is csak fizetőset találtam. A nővérem csinál most OKJ képzést,tőle hallottam hogy bizonyos korig (22-23,nem emlékszem pontosan de a lényeg hogy ha most elkezdem,még benne vagyok) ingyenes az első.
2014. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, de ez csak akkor van így, hogyha rendes nappalis képzésben vesz részt az ember. szóval rendesen be kell járni stb. mint mondjuk középsuliban. és én nem találtam olyat ami ilyen lenne, csak levelezőset meg estit :/
2014. jún. 6. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind fizetős -
2017. máj. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!