Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes ezekkel a szándékokkal...

Koncocska kérdése:

Érdemes ezekkel a szándékokkal konzervatóriumba menni?

Figyelt kérdés
8 éve hegedülök, 9 éve tanulok Szolfézst, és 2 éve gitározom. Most fogok elkezdeni énekelni tanulni. Mindenem a zene. Ha felnőtt leszek zenész akarok lenni. Könnyűzenész, énekesnő, zeneszerző. Jövőre kéne konziba felvételizzek. Szeretnék felső fokon zenét tanulni, meg szeretnék tanulni még jobban zenét szerezni, összhangzatot tanulni. Viszont úgy tudom, hogy a konzi elveszi az időmet mindentől.... Azért, hogy a színpadon jól tudjak mozogni, hetente 2x este 6 órakor egy órát táncolok, és mostantól hetente 1x 1 óra énekórám lesz.... Kérdés, hogy a konzi mellett lehet e...??? Szeretnék képzett zenész lenni, aki a saját zenéjével fut be, nem pedig ilyen ikszfaktoros vándájreksönöcske.... Azt még tudni kell, hogy 14 éves lány vagyok, és nem csak most találtam ki ezt az egészet, nagyon rég óta elszánt vágyam ez :) a haterek és a trollok inkább ne írjanak :D
2014. jún. 9. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!