Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4,2-es átlag 7. osztály év...

4,2-es átlag 7. osztály év végén milyen?

Figyelt kérdés

Tavaly az év végi átlagom 4,5-6 volt, tudom hogy ezt az évet nagyon elrontottam, de ezen változtatni mar nem tudok.

Pedig tudom hogy ez már számít a tovább tanulásba is.

Szerintetek nagyon rossz?


2014. jún. 11. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz.
2014. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, jó, nem annyira.
2014. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eldonthetned melyik..

Komolyan feltettem egy kerdest mert nagyon aggodok miatta.

Tehat koszonnem szepen ha nem szorakoznal velem, es egybol mondanad az igazat.

De koszonom a valaszt.

2014. jún. 11. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Most erre milyen választ vársz? Nagyon jó, jó, rossz, nagyon rossz?

Én annak idején röhögve hoztam ezt az átlagot. De neked magadhoz mérve kellene megállapítanod, mennyire jó, másrészt az iskolához képest.


Komolyan nem értem, milyen választ vársz, amit hasznosítani is tudsz.

2014. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

En csak szerettem volna ha nem irsz valamit es aztan hirtelen mast mondasz, szerettem volna hogy komolyan vedd a kerdesem, es oszinten valaszolj. Az elso valasszal semmi bajom nem is lett volna nekem azzal volt bajom hogy aztan odairtad hogy "nem megse", tehat nem vetted komolyan a kerdest, es csak ugy odairtal valamit.

Ebben az evben nem volt olyan nap amikor leultem volna tanulni, inkabb maszkaltam akarmerre, csak nem kelljen otthon lennem (amugy nem mintha tavaly olyan sokat tanultam volna, de az idejei roszabb lett megis, tudom hogy igyekznem kell)

2014. jún. 11. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno 3,6 volt. Szerintem egész jó. Nem rontottad el, úgyis 79% ban a központi a mérvadó
2014. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!