Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Előnyös szóbeli érettségin...

Előnyös szóbeli érettségin utolsónak lenni?

Figyelt kérdés

Jó ha utolsó vagyok (kb 15-kor fogok bekerülni a terembe).

Az mennyire befolyásolja a tanárokat, hogy elöttem egy nagyon okos tanuló fog felelni és ő már tud mindent.


2014. jún. 12. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Előny: tanárok fáradtak, lehet, leszarnak majd, csak mondd.


Hátrány: Kihúzhatják előtted a jó tételeket.

2014. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az a szakmájuk, hogy minden vizsgázót a saját tudása alapján tudjanak megítélni, és évek óta ezt csinálják óriási rutinnal. Emiatt ne aggódj, nem előny és nem hátrány.
2014. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem jó. A vizsgáztató is fáradt, te is csak tovább izgulsz.


Véleményem és tapasztalatom szerint 3-4 körben érdemes bemenni, akkor még mindenki friss, de már az első kihozta az infókat, hogy mennyire szigorúak, belekérdeznek-e az anyagba, milyen az általános hangulat odabent, és ahhoz lehet készülni.

2014. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a kihúzott tételeket vissza rakják?

Én 23-nak fogok bemenni.

2014. jún. 12. 22:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
égig kell kínlódnod a többieket. Ezerszer jobb az elején túlesni minden vizsgán.
2014. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rakják vissza. Meg nagyon rossz, főleg h 3kor kerülsz be.... Reggeltől 3-ig izgulni és még utána vizsgázni.. Te atya ég, meg hülyültem volna. Én második voltam tavaly, szóval full nyugodtan le tudtam vizsgázni.
2014. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Visszarakhatják, mondjuk a nap közepén. Lehet, hogy az elnök azt mondja. De egynél többször nem szokták visszatenni.
2014. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szerettem utolsóként szóbelizni (egyetemen), nem vagyok izgulós típus, ezért nem érdekelt és nem zavart, ha reggeltől délutánig várnom kellett. A tanárok már fáradtak, ők is unják, jó eséllyel elnézőbbek.
2014. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy olyankor már unják magukat és elnézőbbek. Én is (tavaly) 3 óra felé kerültem be, és addigra már járkáltak, iszogattak-eszegettek, cseverésztek. A fegyelem addigra szinte teljesen elmúlik.
2014. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg amúgy sem az a céljuk, hogy megbuktassanak. Hát nekem a magyartanárom olyan szigorú volt, mint az állat, de érettségin meg egy angyallá változott... Szó szerint, mintha kicserélték volna, annyit segített, mint az állat. Szóval ne m kell betojni.
2014. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!