Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alapképzés után mesterképzés?

Alapképzés után mesterképzés?

Figyelt kérdés
Van egy gazdálkodási és menedzsment BA diplomám. Megvan a szakhoz előírt nyelvvizsgám is. A közeljövőben gondolkodtam egy közgazdász tanár MA megszerzésén. Ebben az esetben kell majd egy újabb nyelvvizsgát tennem, vagy elfogadják amit korábban csináltam a BA szakhoz?

2014. jún. 19. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk neked megmondani. Az intézmény honlapján, ahová jelentkezni kívánsz, az adott szak (közgazdász tanár MA) képzési és kimeneti követelményeit nézd meg! Abban biztos benne van. Vagy valami olyan néven, hogy nyelvvizsga-követelmények. Ha a te nyelvvizsgád megfelel az ott leírt nyelvvizsgának, akkor nem kell újabbat tenned. Viszont ha attól eltér, vagy kisebb szintű, akkor kell. Konkrétan melyik intézmény?
2014. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az EKF-en végeztem 2013 nyarán. Majd akkor nézegetem a honlapjukat.
2014. jún. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!