Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítene nekem kérvényt...

Valaki segítene nekem kérvényt írni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy osztályzóvizsgát kell tennem a 11.-es magyar fakultáció anyagából, de azon a héten, amikor erre sor kerülni, pont ausztriában leszek. Erre gondoltam:

Tisztelt Igazgató Asszony!

Alulírott xy, 11.b osztályos tanuló szeretném kérvényezni, hogy emelt magyar tantárgy 11.-es anyagából a vizsgát más időpontban tehessen le. Mivel a vizsga kiírt ideje alatt külföldön fogok tartózkodni.

Tisztelettel: xy

Szülő aláírása:

Valaki segítene jobbra átfogalmazni? Előre is köszönöm a segítséget.


2014. jún. 25. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem így is jó lenne már. :) A lényeg, hogy beadd a kérvényt, úgyis engedélyezik majd. :))


Esetleg:


Tisztelt Igazgató Asszony!


Alulírott *név*, 11.b osztályos tanuló, azzal a kéréssel fordulok Önhöz, hogy az emelt magyar fakultáció 11.-es anyagából a vizsga letételét szíveskedjen engedélyezni egy a kiírttól eltérő időpontban, mivel a vizsga eredetileg kiírt ideje alatt külföldön fogok tartózkodni.


Tisztelettel,

*név*


Dátum (Év, hónap, nap)



Sok szerencsét! :D

2014. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jún. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!