Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételin jelenleg csak...

Pótfelvételin jelenleg csak önköltséges formában lehet megjelölni egy szakot egyetemen?

Figyelt kérdés
Idén februárban nem jelentkeztem sehova, most érettségiztem, úgy terveztem kihagyok egy évet, addig nyelvet tanulok, és jövőre megyek. Jelenleg, ha jelentkeznék pótfelvételin, akkor nem is tudnék csak önköltséges formában?

2014. jún. 25. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ahol maradt hely mert nem töltik ki a felvételizők, ott önköltség formában inditanak pótfelvételit igen. nincs állami.
2014. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a póton csak fizetősre lehet már beadni a jelentkezést.
2014. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként elárulom, hogy pótfelvételire kizárólag az jelentkezhet, aki a rendes felvételi eljárásban semelyik megjelölt intézménybe sem nyert felvételt. Tehát ha te nem felvételiztél most, nem is pótfelvételizhetsz.
2014. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, rosszul tudod, az is jelentkezhet, aki egyáltalán nem adott be felvételit februárban...


[link]


'Csak azoknak a jelentkezése fogadható el a pótfelvételi eljárás során, akik a 2014. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásban nem jelentkeztek, vagy jelentkeztek, de nem nyertek besorolást egyik felsőoktatási intézmény által meghirdetett, 2014. szeptemberben induló képzésre sem.'

2014. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!