Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 egyetem,2 szak között...

2 egyetem,2 szak között vacillálok: ELTE-PPK rekreáció-és egészségfejlesztés ill. Pázmány JÁK nemzetközi igazgatás! Tudom, hogy a 2 szak teljesen eltér egymástól, éppen ezért ilyen fontos ez a döntés. Ki melyiket javasolja?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék a suliról, oktatásról, szakról és elhelyezkedési lehetőségekről!
2014. jún. 26. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Pázmányt javasolnom, mondjuk én úgy emlékszem, hogy a nemzetközi igazgatás szak már csak önköltséges formában van. A nemzetközi igazgatás elég sokat ér, a rekreációról nem tudok nyilatkozni, soha senkit nem ismertem még aki oda járt volt.
2014. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pázmány JÁK nemzetközi igazgatás

Első szak semmit sem ér..igazi büfészak...

2014. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,igen,már csak önköltséges formában indul.Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2014. jún. 27. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es, halvány lila fogalmad nincs róla kiket is képeznek azon a szakon, te meg egyből büfézel...

A te tájékozatlanságod a te szegénységi bizonyítványod is egyben, és semmiképpen sem tekinthető releváns véleménynyilvánításnak.


Kérdésre válaszolva: értem én, hogy mind a kettő érdekel, de azért jó lenne eldönteni azt magadban hogy melyik szakterületen éreznéd magadat otthonosabban mozgónak, mert azért van egy kis különbség...

Én a beállítottságomhoz mérten előbbit választanám, az utóbbit ha el is végezném, az számomra akkor is kínszenvedés lenne, nem érné meg a sok idegeskedés miatt...

2014. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!