Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Berzsenyi Gimibe feltudnának...

Bananaxwatermelon kérdése:

Berzsenyi Gimibe feltudnának venni?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm jövő januárban fogunk felvételizni de már nagyon készülünk a központira. Nekem 4,2-4,3 átlagunk van így lehetne esélyünk?

2014. jún. 26. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem van nézétek meg mennyi a ponthatár (bár ez nem is érdekli egyik sulit sem kivéve a nagyon profi sulik ) engem mindenhova felvetek 4-5 átlagal és 40 pontos központival és nehéz sulikat is megjelöltek végül egy szakközépbe mentem :D tök jó na mindegy...a lényeg hogy nem azt mondom hogy kevés pontjaitok legyenek központin ,de szerintem felesleges mert engem is felvettek mindenhova és az osztály felét is...az a lényeg hogy 1 helyre írjátok ahova menni akartok :)
2014. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt :) Nagyon remèljük, hogy felvesznek, nagyon szeretnènk oda menni :)
2014. jún. 26. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik tagozatra
2014. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Berzsenyibe azért jobb átlag kell

Mindenképp jelöljetek majd be mást is

2014. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Francia-angol tagozatra :) persze keresünk b, c, d, e tervet is :P
2014. jún. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!