Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valaki, aki ELTE matek...

Van valaki, aki ELTE matek alapszakról Corvinus vezetés és szervezés/logisztika mesterre ment?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a kreditelismerési eljárás hogyan működik. Melyek azok a tárgyak, amiket elfogadnak?

2014. jún. 28. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem arra a mesterre nem is mehetsz.
2014. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden alapról mehetsz minden mesterre, ha megcsinálsz olyan tárgyakat és annyit, ami kell...
2014. jún. 29. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Ez nagyon-nagyon-nagy tévedés!!!


[link]


Tájékoztatásképp, csak most túlterhelt az oldal.

2014. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
2014. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Idézem:

"Egyéb meghatározott kreditek teljesítésével figyelembe vehető szakok: minden más"

2014. jún. 29. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Hm,AZOK KÖZÜL, AMI FEL VAN SOROLVA.

De, már említettem, hogy most túlterhelt az oldal.


Te tényleg ennyire értetlen vagy?

2014. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A teljes kreditértéken való beszámítás azt jelenti, hogy a meghatározott oklevéllel rendelkező jelentkezők kreditelismerési eljárás nélkül felvehetők a mesterszakra. Az oklevelükben szereplő kreditmennyiség teljes mértékben feltétel nélkül figyelembe vehető a mesterképzésre történő felvételi esetén. (Szolgáltatásunkban ezt jelzi a zöld színű nyíl.)


Kreditelismerésre akkor van szükség, ha a jelentkező nem teljes kreditértékű oklevéllel rendelkezik, hanem olyan szakon végzett, amely csak további kreditek teljesítésével számíthatók be az adott mesterképzés felvételi eljárásában. (Szolgáltatásunkban ezt jelzi a narancs színű, szaggatott nyíl.)

2014. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. Nem ez volt a kérdésem.

2. Itt van előttem a kreditelismerési lap, amiben egyértelműen le van írva, hogy mindegy milyen alapszakról mész.

3. Az educatio kiállításon is ezt mondták.


Nem tudom, hogy miért gondolod magad ennyire okosnak. Hidd el, utána néztem a dolognak. Csak azt szerettem volna tudni, hogy melyek azok az eltés tárgyak melyeket a gyakorlatban is elfogadnak. Szóval köszönöm szépen a segítséged. És egy jó tanács: mielőtt kioktatsz valakit, nézz utána a dolgoknak!

2014. jún. 29. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Pedig nincs igazad. Szerinted minek találták volna ki a felvi mesterszak keresőjét???
2014. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van, nekem fizikus a csoporttársam. Telefonálj be a titkárságra vagy kérj foadó órát nagyon kedvesek és segítőkészek itt az emberek! :)
2014. dec. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!