Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol indul ingyenes nappali...

Hol indul ingyenes nappali OKJ autószerelő képzés Budapesten?

Figyelt kérdés
nézegettem az interneten és vagy nem indul vagy esti vagy fizetős. Hol lehet Budapesten olyan iskolát találni ahol okj-s képzésben érettségi után indul autószerelő? néztem a Drégelyvár szakközépiskolát de arról semmi jót nem hallottam plusz idén nem is indítanak elvileg, meg néztem a Fáy András Közlekedésgépészeti szakközépiskolát de ott meg csak azt írják hogy 10. osztály után indul, mintha gimnáziumba lennék csak pluszba van autószerelés... Tudnátok írni olyan iskolát ami szeptembertől autószerelést tanít nappalin okj-be?

#OKJ #autószerelő #autószerelő okj #budapest nappali képzés
2014. jún. 29. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!