Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Ha megvan 2 félévre a 30...

SOS! Ha megvan 2 félévre a 30 kreditem, akkor nem kerülök át költségtérítéses képzésbe? (SE-ÁOK)

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 05:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Beteg lettem vizsgaidőszak alatt, hülyén vettem fel a vizsgákat, nagyon elszúrtam :(
2014. júl. 2. 05:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom elég ennyi -

Nem kérdezted a TO-n ?

2014. júl. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hányadéven?

De ha megvan ennyi, akkor nem tehetnek át

2014. júl. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Félévente nem 24 kerdeit a minimum? Vizsgák hogy jönnek ide? Lesz augusztusban is vizsgaidőszak.
2014. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De az nem számít bele :(

Másodév.

2014. júl. 2. 07:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, nem hittem volna, hogy idáig jutok, hogy emiatt kelljen félnem :(
2014. júl. 2. 07:25
 7/9 A kérdező kommentje:
A vizsgák meg úgy jönnek ide, hogy a magasabb kreditértékűvel kellett volna kezdeni, nem a 3 kredites anattal.
2014. júl. 2. 07:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ok, de augusztusban is tudsz még vizsgázni...
2014. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, augusztusban is lehet vizsgázni, viszont júliusban számítják a kreditátlagokat, így az augusztusban szerzettek nem számítanak bele ebbe. Azonban ha jól tudom 24 kredit a kötelező (júliusig meg kell lennie) (ez megvan), illetve, ha te 2011 után nyertél felvételt (tehát tanulmányi szerződést kötöttél), akkor még az is követelmény, hogy az összes tárgyad (választható is) normál (tehát nem kreditsúlyos) átlaga legalább 2 legyen.
2014. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!