Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem a Wekerle Sándor...

Jelentkeztem a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola kereskedelem és marketing szakára. Ki jár oda? Tényleg olyan jók a tanárok? Unokatesóm jár nemzetközi gazdálkodásra és teljesen el van ájulva.

Figyelt kérdés
És milyen bejárni a nyolckerbe? Mert szerinte nem vészes, de ő eleve pesti és meg vidéki, szóval nekem kicsit más.
2010. jan. 6. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is nemzetközi gazdra járok, ki az uncsitesód? Csinos? :)


Viccet félretéve, tök jó suli és tényleg nagy szakemberek a tanárok. A honlapon láthtsz is néhányat belőlük. Egyáltalán nem gáz idejárni, a metró két sarok és ha kocsival jössz, be van az egész utca kamerázva. Ez már nem a régi öreg nyócker, lakópark van a szomszédban, az egész környéket rehabilitálták, a régi házak helyett újak épülnek. Nagyon szép a suli is maga, hangulatos.


Most vizsg.id-van, szóval húzós dehát ez mindenhol ilyen.

2010. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez a fősuli elég új még, csak pár éves, ezért még nagyon foglalkoznak a hallgatókkal és király az oktatás. Azért jelentkeztem ide, mert könnyebb bekerülni, mint pl. a BGF-re és szerintem jobban is tepernek a tanárok, hogy elégedettek legyünk. Részemről korrekt, szeretem.
2010. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy én is kérdezek, de ide tavaly mennyi volt a ponthatár? Nemzetközi gazd. nappalin államilag finanszírozottan? Sajnos nem találtam, csak levelezőn. Vagy nincs is nappali oktatás?
2010. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánat, most nézem, hogy nincs államilag támogatott képzés. :(
2010. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!