Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE-RTK migrációsra lehet...

NKE-RTK migrációsra lehet jelentkezni civileknek is?

Figyelt kérdés
Ott nincs alkalmassági, és ezért furcsálom, mert elvileg rendészetire alkalmassági nélkül csak rendőri állományban lévők jelentkezhetnek. És ha lehet civileknek is, akkor levelezőn megéri járni? Ott alacsonyabb a ponthatár.

2014. júl. 4. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

igen lehet jelentkezni.

Irodai munkát kapsz és általában nem a rendőrség alkalmazásában.

2014. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megy a zöld kéz. És könnyű vele az elhelyezkedés, levelezőn megéri elvégezni? Fizetés körülbelül?
2014. júl. 5. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, én erre jelentkeztem most, 423 pontom van, tavaly 410 volt, tehát remélem menni fog:)


amúgy a rendőrtiszti nappali képzésére mindig civilek jelentkeznek :D (tehát érettségi után bárki)


és igen, ez irodai munka.. nem te fogod a cigány fejét verni a gumibottal:) (többin se, képletesen szóltam, de amíg egy nyomozónak azért van a terepen dolga addig a bevándorlásügyön nem sok:)


fizetésben jobb mint a többi rendőr szak (ide is volt tavaly a legmagasabb a ponthatár) nekem a nyílt napon 200 nettó kezdőfizut mondott az aki az előadást tartotta.


elhelyezkedni el lehet vele akár a rendőrségen, vagy pedig a bevándorlás és állampolgársági hivatalnál (ott elvileg magasabb a fizu)

2014. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!