Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valahol a neten használhat...

Van valahol a neten használható pontszám-számító kalkulátor?

Figyelt kérdés
A felvi.hu-n, nem tudom, hogy milyen logika alapján, de leszedték. Miért van az, hogy magyarból külön osztályzat van irodalomból és nyelvtanból, de a felvételi pontszámításkor egy osztályzatot kell megadni ráadásul csak egész osztályzatot lehet megjelölni, nem lehet, pld3,5-öt. Vagy lehet, csak én nem tudom, hogy hogy? Hogy, ha én ezer éve jártam középsuliba és akkoriba nem vették komolyan a nyelvoktatást és volt kb 2óránk hetente amin csak úgy dumáltunk és a tanár mondjuk adott egy 3ast csak úgy exhasra, akkor is nekem ezt az értelmet érdemjegyet veszik majd figyelembe ( akkoriba senki nem törődött nálunk ezzel, mert volt a 2 választott plusz tantárgy és kész ..és persze a nyelvet nem választottuk..ezért mindegy volt...most meg itt beszámít majd? vagy nem? )
2008. aug. 3. 04:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, én is csak a felvin tudtam pontszámító kalkulátort, de a másik kérdésedre: sajnos tök mind1, h a tanár hasára ütött, vagy rendesen osztályozott, akkor is az számít amit egyszer középsuliban szereztél...egyébként a felvételinél, mindig a lehető legmagasabb pontot számítják ki neked, ami neked a legjobb...
2008. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!