Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék levelezőin leéretség...

Szeretnék levelezőin leéretségizni, kisegtenétek?

Figyelt kérdés
Szóval 22 éves vagyok,és szeretnék leéretségizni,mert sajnos az nincs meg. levelezőin szeretnék, mert mellet muszáj lenne dolgoznom is. van ilyen lehetőség? milyen papirok szükségesek? mennyibe kerül? Esetleg ha van valaki Szegedről,aki igy éretségizett le, szivesen meghalgatom, h hol is tette mindezt.

2014. júl. 13. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek drágák szoktak lenni sajnos.

A testvérem ennek a helyi párjában tanult: digitalis.szefi.hu


Ez elvileg ingyenes és nem kell sokszor bejárni. Az általános iskolai bizonyítványt kérték, meg ha van szakmunkás bizonyítvány, akkor azt. Meg gondolom személyi, az alap.

2014. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ő mennyit fizetett?
2014. júl. 14. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A digitális ingyen van, ezért ajánlottam. A levelezős sulik elég drágák, szerintem havi 20-30 ezer megvan, ugye heti 3x4-5 óra is megvan, míg a digi kb havi 1x8. De ezt sajnos nem tudom pontosan, én nappalis voltam, ezeket is csak miskolci adatokkal a tesóm miatt.
2014. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végül hova mentél?

(Melyik suli?)

2017. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!