László Anna123 kérdése:

BUDAPESTI gimik?

Figyelt kérdés
Fillér Utcai Ált.-ba járok..a 7.évvégi bizonyítványom rossz lett ..nem részletezném az okait ..a lényeg h nyelvt:4 irodalom: 4 angol :4 töri:5 matek :5 biosz :4 fizika :4 föci :3 tudnátok gimiket ajánlani? bármit amiről hallottatok oda jártok szeretitek stb. :) egyébként 5,6, kitűnő :)

2014. júl. 15. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
5,6 az átlagod?? anélkül még most mész nyolcadikba úgyhogy van időd gondolkodni gimikbe menjetek el nyíltnapokra és amelyik a legszimpatikus abból válassz.Énis most állok suliváltás előtt csak én már 11.dik osztályba megyek.
2014. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 valamiparadox ***** válasza:

Ez túl kevés információ. Mi érdekelne?Melyik tárgyakat tanulod a legszívesebben? Melyik fog meg leginkább?Irodalmi műveket szeretsz elemezni vagy kísérletezni? Talán korai még tudnod,de gondolkoztál már az egyetemen?Ha pl. fizikus szeretnél lenni,akkor olyan gimnáziumot kell keresni,ahol van természettudományos szak vagy tanulhatsz fizikát emelt szinten (nem mindegyik gimnáziumban lehet mindent tanulni emelt szinten).

Hacsak nem változott valami mióta én voltam általános iskolás, a hetedikes jegyeid nem számítanak.Lehet,hogy valahol kérik,de az én gimnáziumomban felvételi beszélgetés volt.

A véletlenszerű döntések is lehetnek jók később,de úgy nehéz bármit is ajánlani,ha nem tudod egy kicsit sem,hogy mit akarsz vagy miben vagy jó (nem a jegyeket kérdezem itt).


(Két kérdés még: hogyan jött ki 5,6 egy ötig mérő rendszerben,illetve hogyan számoltad ki?Nem annyi az átlagod.)

2014. júl. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mmint ötödik és hatodik osztályban kitűnő :D
2014. júl. 16. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
ja istenem sose jöttem volna rá:D:D
2014. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!