Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S. Hova menjek tovább...

Nemmondommeg2014 kérdése:

S. O. S. Hova menjek tovább tanulni? Illetve milyen szakma érné meg? Salgótarján és környékén. (RÉSZLETEK LENT)

Figyelt kérdés

8.-os vagyok de nem tudom, hogy mi legyek és hogy hová menjek tovább tanulni. A tanulmányi eredményeim jók. Eddig minden évben (első óta) 4,5 fölött volt.

Most hetedikben 4,8 lett az évvégim. Valaki? Segítség?

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2014. júl. 18. 12:12
 1/1 anonim válasza:

Két lehetőséged van: vagy mész valamelyik gimnáziumba (Bolyai, Madách)s általánosan tanulsz tovább vagy specializálódsz valamilyen területre ( nyelvek, tesi, rajz stb.). Vagy mész valamelyik szakközépbe, és ott szerzel egy szakmát, mellyel rögtön el tudsz helyezkedni jobb esetbe, még gimi után mehetsz fősulira/egyetemre.


Remélem tudtam segíteni!

Ha van még kérdésed írj nyugodtan! :)

2014. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!