Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne dietetikusnak...

Érdemes lenne dietetikusnak tanulnom? Keresett szakma ez? Vagy minek lenne érdemes tanulnom? 17L

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és igazából fogalmam sincs,hogy mit szeretnék csinálni, de a dietetikus szakma érdekel, meg úgy minden ami a helyes érkezéssel kapcsolatban van.

Ha dietetikus akarok lenni, akkor miből kell plusszban érettségiznem?


2014. júl. 18. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod, miket számítanak be érettséginél:

[link]


Eléggé túltelített szakma, tehát én ez alapján is azt ajánlom, keress inkább valami mást. Valamint ha el is végzed, valószínűleg egy kórházban fogod összeállítani a betegek étrendjét, ami mondhatni nem túl izgalmas...

Ha érdekel az egészség, inkább próbáld meg az idén, Szegeden induló dentálhigiénikus képzést, végülis az étkezéssel is kapcsolatban áll...külföldön pedig imádni fognak!

2014. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod! :)
2014. júl. 18. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
ne legyél dietetikus..én ETK-n tanulok és nagyon lenézik őket..CSAK őket !
2014. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi neked is! :)
2014. júl. 18. 14:29
 5/5 anonim válasza:
én sem javasolnám a dietetikát. sajnos nagyon telített a szakma, és egyre több embert vesznek fel évről évre tök feleslegesen, mert nem lesz munkájuk. inkább élelmezésvezetőket keresnek. és valóban lenézik őket... inkább keress mást! :)
2015. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!