Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet fogtechnikusnak...

Hol lehet fogtechnikusnak tanulni?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok érdekelnének hogy csak Budapesten és Debrecenben lehet annak tanulni?

+ éves a képzés? Mennyire keresett szakma?

Mennyire nehéz? Milyen órák vannak?

Elhelyezkedési lehetőségek?

Felvételi? Elég az érettségi?



2014. júl. 20. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
OKJ formájában lehet, úgy tudom 2 év. Részletekért nézd meg a szakkepesites.hu-t!
2014. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Ha jól tudom Pécsen és Győrben is oktatnak. Én Pesten tanultam. 2 év alapképzés, plusz fél év ráképzés a mostani képzési forma, azaz 2 év alatt gyakornoki papírt szerezhetsz. Szerintem nem nehéz, a van kézügyességed. Ami az órákat illeti, van rajz, anatómia, szakismeret, anyagismeret.. (plusz kötelező töltelék tárgyak, pl vállalkozás, egészségügy). Általában van felvételi, ahol rajzolni és faragni kell, ezen kívül alap az érettségi.

2014. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet székesfehérváron is tanulni fogtecnikusnak :)
2014. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!