Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki megy ELTE gyógypedagógi...

Valaki megy ELTE gyógypedagógia levelezősre?

Figyelt kérdés
Engem felvettek,d e nem tudom eldönteni, hogy menjek-e.. nappalisra szerettem volna inkább menni, de ide vettek fel :\

2014. júl. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Én estin végeztem (levelező volt igazáól az is, csak kicsit magasabb óraszámmal, ezért estinek hívták). Nehogy megforduljon a fejedben, hogy nem kezded el!!!!!!!!!!!

gratulálok a felvételhez!

2014. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éééééééén :)))
2014. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. én is ugyanúgy vagyok mint te. ennek is örülni kell :) az elején nagyon elszomorodtam, de ez van...
2014. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem felvettek mindkettőre, de még gondolkozom, hogy levelező legyen :))
2014. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak egyre vesznek fel :) ha első helyen jelölted meg mondjuk a nappalit, és van elég pontod, akkor csak oda mehetsz, hiába elérted a második, illetve a harmadik helyen megjelölt szaknak is a ponthatárát, sajnos ilyenkor már nem tudsz válogatni köztük
2014. júl. 24. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is levelezőre vettek fel, pedig a nappalisat jobban szerettem volna :)
2014. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dettó.... Van lehetőség menet közben átkerülni valahogy? konkrétan május közepétől júliusig valamikor eltűnt a 11-es bizonyítványom képe (és csak az...), és ezért nem számolt tanulmányi pontokat a rendszer. Amúgy kényelmesen benn lennék... Bahh. Szóval van mód átkerülni?
2014. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a nappaliról 1 ponttal maradtam le... Félévkor van lehetőség pályázni arra, hogy átvegyenek nappalira.
2014. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!