Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen csak másik szakra...

Máté 1 kérdése:

Egyetemen csak másik szakra lehet átiratkozni vagy másik karra is?

Figyelt kérdés
Pl.: BTK-ról TTIK-ra

2014. júl. 25. 10:16
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Pl. én KTK-ról BTK-ra szeretnék majd.
2014. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy lehet. Újrafelvételizésnek hívják, február a határidő és poooont úgy működik, mint az a felvételi, amivel felvettek a BTK-ra.
2014. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Újra kell felvételizni és akkor bárhová át tudsz jelentkezni. Az elvégzett tárgyakat pedig meg lehet próbálni beszámíttatni.
2014. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl. egyetemen belül váltottam kart 2 éve, nem újrafelvételivel :) ÁOK-ról mentem ETK-ra, de ugyanúgy a Semmelweisen. Júniusban adtam be az átjelentkezést, augusztus elején derült ki (miután kiderültek a felvételi ponthatárok), hogy átvettek. Ha nem vettek volna át, akkor újrafelvételiztem volna (pontom bőven meglett volna), csak nem akartam egy évet várni, így szeptemberben már kezdtem is az új helyen. Viszont a miénk kicsit speciális eset, mert ugye az orvosi és az egészségügyi képzés nem áll egymástól távol, ezért elképzelhetőnek tartom, hogy nem minden egyetemnél lehet ezt megcsinálni...
2014. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!